قانون مندی کسب و کار

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت پنوال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

  1. توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت http://penuval.com جزئی از اموال سایت پنوال محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.
  2. علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت http://penuval.com و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
  3. تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت http://penuval.com ، شماره های تلفن درج شده در فرم تماس می باشد.
  4. تمامی خدمات این تارنما، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشد و فعالیت‌های این تارنما تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
  5. همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران در تارنمای http://penuval.com قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت های مذکور و مطالعه‌ی آنها کاملاً با شرایط ذکر شده و خدمات در تارنمای http://penuval.com آشنا شوند. همچنین واحد مشتریان چرم هونام پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤال کاربران هستند.